Energetyka tradycyjna
  Energ. niekonwencjonalna
  Informatyka w energetyce
  Kraj w skrócie
   Świat w skrócie
REDAKCJA     PRENUMERATA     REKLAMA     WSPÓŁPRACA     ARCHIWUM

    SZUKAJ
   
    w powyższe pole
    wpisz szukane słowo


 Aktualności

 

Informacje Informatyka w energetyce

Informatyka w energetyce

Ostatnie dziesięć lat to okres poważnych zmian w sektorze energetycznym. Czasy, gdy słowo „konkurencja” wywoływało tylko uśmiech na twarzach przedstawicieli producentów i dystrybutorów energii bezpowrotnie minęły. Dzisiaj dużą rolę w zapewnieniu sobie trwałego miejsca w branży, odgrywają systemy informatyczne wspomagające działalność biznesową przedsiębiorstwa. W tym artykule postaramy się prześledzić, jakie możliwości oferują tego typu rozwiązania dla firm energetycznych w zależności od problemów, z jakimi się borykają.
Więcej... |  Numer 11/2002

Partner Progress Software, firma Kom-Pakt, podpisał umowę na kompleksową informatyzację należącego do Stadtwerke Leipzig Zakładu Energetyki Cieplnej Tczew Sp. z o.o. w Tczewie.
Więcej... |  Numer 09/2002

Zarząd SAP AG poinformował o rosnącej liczbie przedsiębiorstw użyteczności publicznej, które korzystają z zalet funkcjonalności zarządzania relacjami z klientami (CRM) dostępnej w ramach rozwiązania mySAP™ Customer Relationship Management (mySAP CRM), dostosowanej do potrzeb tej branży.
Więcej... |  Numer 09/2002

W branżach sieciowych takich jak energetyka, ciepłownictwo czy gazownictwo, większość informacji przetwarzanych w systemach informatycznych jest powiązana z obiektami przestrzennymi (lokalizowanymi geograficznie), stąd też muszą tu być zastosowane wyspecjalizowane systemy do zarządzania zasobami przestrzennymi.
Więcej... |  Numer 09/2002


<< Poprzednie  1  2  3  4  | < 5 > 

 Reklama:

Komfortowe apartamenty
"business class"
w centrum Krakowa.
www.fineapartment.pl
PRACA   PRENUMERATA   REKLAMA   WSPÓŁPRACA   ARCHIWUM

Copyright (C) Gigawat Energia 2002
projekt strony i wykonanie: NSS Integrator