Energetyka tradycyjna
  Energ. niekonwencjonalna
  Informatyka w energetyce
  Kraj w skrócie
   Świat w skrócie
REDAKCJA     PRENUMERATA     REKLAMA     WSPÓŁPRACA     ARCHIWUM

    SZUKAJ
   
    w powyższe pole
    wpisz szukane słowo


 Aktualności

 

Informacje Numery Numer 10/2002

Numer 10/2002

Październik 2002 r.
Budowa elektrowni Kozienice za sprawą legendarnego dyrektora Józefa Zielińskiego, ulubieńca Edwarda Mikołajczyka i Bożeny Walter, prezenterów „Studia 2”, kultowego programu państwowej telewizji czasów Macieja Szczepańskiego była chyba najsprawniej, choć wcale nie najgłośniej medialnie nagłośnionym faktem gospodarczym tamtych czasów.
Więcej... |  Numer 10/2002

Sprzedaż gazu płynnego w Polsce wyniosła w ubiegłym roku 1,5 miliona ton. Jest to najdynamiczniej rozwijający się rynek europejski.
Więcej... |  Numer 10/2002

Zasadniczo firmy powołuje się do życia po to, aby przynosiły zyski właścicielom. Czasem jednak firmę zakłada się nie po to, aby zarabiała pieniądze, a tylko dlatego, bo chcą tego przepisy.
Więcej... |  Numer 10/2002

O ile minister Wiesław Kaczmarek na spotkanie w krakowskim klubie „Pod Jaszczurami” organizowane cyklicznie pod auspicjami warszawskiej „Polityki” przybył kilka miesięcy temu pociągiem ekspresowym, o tyle szef polskiej dyplomacji, były premier Włodzimierz Cimoszewicz przyjechał wprost ze stolicy czarną limuzyną marki BMW serii 7 wraz z całym przynależnym borowsko-policyjnym orszakiem.
Więcej... |  Numer 10/2002

Budowa infrastruktury energetycznej napotyka na coraz to większy opór społeczny, a już szczególnie w zakresie linii napowietrznych wysokich i najwyższych napięć i to w tradycyjnym wykonaniu tj. przy zastosowaniu konstrukcji wsporczych przestrzennych kratowych.
Więcej... |  Numer 10/2002

W Wielkiej Brytanii wzrasta wykorzystanie niekonwencjonalnych źródeł energii. Obok szybko rozwijającej się energetyki wiatrowej duże zainteresowanie inwestorów przyciąga utylizacja biomasy i odpadów.
Więcej... |  Numer 10/2002


  | < 1 >  2  3  Następne >>

 Reklama:

Komfortowe apartamenty
"business class"
w centrum Krakowa.
www.fineapartment.pl
PRACA   PRENUMERATA   REKLAMA   WSPÓŁPRACA   ARCHIWUM

Copyright (C) Gigawat Energia 2002
projekt strony i wykonanie: NSS Integrator